Τα χειμωνιάτικα χρώματα στην Άνδρο του Μιχάλη Τζανουλίνουαιχμαλωτίζουν το φως της ημέρας, την υγρασία του καιρού, την ελπίδα της ζωής, την ανεμελιά της φύσης, το μουρμουρητό της θάλασσας.
Πόσες αποχρώσεις φωτός χωρούν σε μια εικόνα;Χωματόδρομοι, πρασινάδες, αιμασιές, στήματα, δέντρα που φυλλοροούν στο πρώτο φύσημα του ανέμου.Φροντισμένες είσοδοι που “στέκονται” επιμελημένα στο παλαιό…Σπαρμένη ξωκκλήσια η ΆνδροςΤα φυλλοβόλα δέντρα προετοιμάζονται για τον χειμώνα που έρχεταιΟ ήχος της θάλασας στο Κυπρί, προσευχή των κυμάτων στον Ποσειδώνα
Χρησιμοποιούμε Cookies για να διασφαλίσουμε ότι σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπο μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, θα υποθέσουμε ότι είστε ικανοποιημένοι με αυτόν...OK
Πόση όμορφιά κρύβει αυτό το νησί!!!!!!! Να το χαίρεστε και να το αγαπάτε.!!!!! Είστε τυχεροί που ζείτε σε τόσο όμορφο τόπο!!!!!!