Δύο δραστήριες κυρίες η πρόεδρος Εφη Πανταζή-Βασταρδή, η αντιδήμαρχος Αθηνά Μακρή-Κοζανίτη. Photo: Μιχάλης Τζανουλίνος
Στο Γαύριο έκοψε απόψε Σάββατο 28 Ιανουαρίου την βασιλόπιτα του νέου χρόνου ο Φιλοπρόοδος Όμιλος “Το Γαύριο”, παρουσία μελών και φίλων του Ομίλου, πού αλλού;
Παραδοσιακά ακούσματα που προμηνύουν γλέντι Photo: Μιχάλης Τζανουλίνος
Δίπλα τη θάλασσα. Στο “Καραβοστάσι”, με νοστιμιές, ακούσματα του νησιού καλή διάθεση και πολύ κέφι.
Χρησιμοποιούμε Cookies για να διασφαλίσουμε ότι σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπο μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, θα υποθέσουμε ότι είστε ικανοποιημένοι με αυτόν...OK