Στην 12αδα της μικτής Κρήτης – Κυκλάδων κάλεσαν τον αθλητή μας Παντελεήμονα Σπυρόπουλο (γεν. 2008) για να αγωνιστεί στο πρωτάθλημα Ενώσεων, που θα γίνει στις 24 και 25 Φεβρουάριου.
![Ακόμη μια επιτυχία για τον ΑΟΑ](https://andriakipress.gr/wp-content/uploads/2024/02/aoa-spiropoulos-moustakas-1.jpg)
Μετά την πρόσκληση της Παναγιώτας Λεμπέση άλλος ένας αθλητής βγαλμένος από τα ανοικτά γήπεδα του νησιού συμμετέχει στο πρωτάθλημα Ενώσεων.
Μαζί με τον Παντελή το νομό θα εκπροσωπήσουν και ο Ρούσσος Κων/νος του ΑΜΕΣ Μαρπησσαικός (Αθλητικός Μορφωτικός Εκπολιτιστικός Σύλλογος Μάρπησσας Πάρου) και ο Κουφόπουλος Μιχαήλ – Άγγελος από τον ΑΠΑΣ Τα Φανάρια (Απεραθίτικος Αθλητικός Σύλλογος «Τα Φανάρια»).