Rapid Test σήμερα 18.11.2020 στο Παραπόρτι για τους κατοίκους της Χώρας και της ευρύτερης περιοχής.
![Rapid Test σήμερα 18.11.2020 στο Παραπόρτι](https://andriakipress.gr/wp-content/uploads/2020/11/paraporti-rapid-2.jpg)
Συνεχίζοντας την πραγματοποίηση test αντιγόνου ο ΕΟΔΥ σε συνεργασία με το ΚΥΑ και τον δήμου του νησιού βρέθηκε σήμερα 18 Νομεβρίου 2020 στο Παραπόρτι προκειμένου να υποβληθούν σε δωρεάν εξέταση για τον κορωνοϊό οι κάτοικοι της περιοχής.
![Rapid Test σήμερα 18.11.2020 στο Παραπόρτι](https://andriakipress.gr/wp-content/uploads/2020/11/paraporti-rapid-1.jpg)
Ευχόμαστε καλά αποτελέσματα.
![Rapid Test σήμερα 18.11.2020 στο Παραπόρτι](https://andriakipress.gr/wp-content/uploads/2020/11/paraporti-rapid-3.jpg)
Υπενθυμίζεται ότι αρμόδιος για την ανακοίνωση των κρουσμάτων είναι μόνο ο ΕΟΔΥ ενώ σε περίπτωση θετικού αποτελέσματος σε rapid test επιβάλλεται η εξακρίβωση με μοριακό.