Η φύση ξεκουράζεται μετά από την πολυήμερη μανία του καιρού και οι αχτίδες ενός λαμπερού ήλιου προσπαθούν να γιατρέψουν τα τραυματισμένα απομεινάρια μιας θύελλας.
Η πεζογέφυρα έγινε ένα με την παραλία Photo: Μ. Τζανουλίνος
Άλλωστε πάντα εξισορροπούν οι φυσικές δυνάμεις γιατί η ζωή ξέρει να τραβά τον δρόμο της.
Ο αέρας πήρε κεραμίδια, κατέστρεψε ηλιακούς θερμοσίφωνες… Photo: Μ. ΤζανουλίνοςΗ θέα από την Πέρα Πάντα μαγευτική προς τα Γιάλια Photo: Μ. ΤζανουλίνοςΗ στάθμη του νερού έπεσε Photo: Μ. ΤζανουλίνοςΗ πρώτη πανσέληνος του χρόνου έριξε το λαμπερό φως της στο πλακόστρωτο της αγοράς. Photo: Klodjan LushnjariΜια Δύση παραδεισένια, με το πλοίο της γραμμής να συνεχίζει την ρότα του για Ραφήνα. Photo: Μ. Τζανουλίνος
Χρησιμοποιούμε Cookies για να διασφαλίσουμε ότι σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπο μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, θα υποθέσουμε ότι είστε ικανοποιημένοι με αυτόν...OK