Η Άνδρος τιμά στην πράξη την ημέρα Περιβάλλοντος, Με την προτροπή του Λιμενικού Σώματος και την συνεργασία του Δήμου, φορέων, συλλόγων και ιδιωτών ξεκίνησε ο καθαρισμός στην Πλακούρα.
Photo: Team Andriakipress
Μικροί και μεγάλοι επί τω έργω…
Χρησιμοποιούμε Cookies για να διασφαλίσουμε ότι σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπο μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, θα υποθέσουμε ότι είστε ικανοποιημένοι με αυτόν...OK