Σαφώς λιγότερος ο κόσμος σε σχέση με άλλες χρονιές, που όλοι περίμεναν την λιτάνευση της Εικόνας.
Εμβολιασμένοι μεν, μετάλλαξη Δ, δε. Μπόρα είναι θα περάσει…
Δεν βρίσκεις θέση για καφέ στην αγορά. Οι ευχές πάνε κι έρχονται…
Άλλωστε πάντα μετά από μια καταστροφή έρχεται η αναγέννηση.
Από την άλλη μεριά, το Παραπόρτι άφριζε, όπως παραδοσιακά αφρίζει κάθε χρόνο τέτοια μέρα η θάλασσα. Λίγες είναι οι εξαιρέσεις, που επιβεβαιώνουν τον κανόνα. Αυγουστιάτικο μελτέμι.
Χρονια Πολλά με υγεία σε όλους και του χρόνου καλύτερα!
Χρησιμοποιούμε Cookies για να διασφαλίσουμε ότι σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπο μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, θα υποθέσουμε ότι είστε ικανοποιημένοι με αυτόν...OK