![](https://andriakipress.gr/wp-content/uploads/2019/10/92A758C5-FB62-4CCA-AC83-593FBA3A7800-e1572552491223.jpeg)
«Νεφώσεις με τοπικές βροχές και σποραδικές καταιγίδες. Πιθανώς στις βόρειες Κυκλάδες τις πρωινές ώρες τα φαινόμενα να είναι κατά τόπους ισχυρά. Εξασθένιση αναμένεται από τις μεσημβρινές ώρες. Θερμοκρασία: από 16 έως 23 βαθμούς Κελσίου». Το λιμεναρχείο Άνδρου εξέδωσε το σχετικό φύλλο διαχείρισης καιρού. Ελπίζοντας να μην ξαναζήσουμε στιγμές της 7-8.10.19 αποχαιρετάμε και τυπικά τον Οκτώβριο, μπαίνοντας στο Νοέμβριο, τον τελευταίο μήνα του Φθινοπώρου. Καλό μήνα!