Από το αστυνομικό δελτίο η είδηση:
“Την 05-03-2020 το μεσημέρι συνελήφθη στην Άνδρο, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Σταθμού Υδρούσας, 62χρονος αλλοδαπός ο οποίος προέβαινε σε απόθεση οικοδομικών υλικών σε ρέμα υποβαθμίζοντας το περιβάλλον”.
![](https://andriakipress.gr/wp-content/uploads/2020/03/baza-2-e1583754786923.jpg)
“Την 05-03-2020 το μεσημέρι συνελήφθη στην Άνδρο, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Σταθμού Υδρούσας, 62χρονος αλλοδαπός ο οποίος προέβαινε σε απόθεση οικοδομικών υλικών σε ρέμα υποβαθμίζοντας το περιβάλλον”.