Συνεχίζονται τα έργα ασφαλτόστρωσης στη Χώρα, σύμφωνα με το πρόγραμμα του Δήμου.
![Συνεχίζονται τα έργα ασφαλτόστρωσης](https://andriakipress.gr/wp-content/uploads/2020/11/C8D80411-0707-49D7-B09D-EA7A3BD75C31-e1605725736946.jpeg)
Οι εργασίες αντικατάστασης του φθαρμένου ασφαλτοτάπητα συνεχίζονται με γοργούς ρυθμούς στην Άνδρο ευελπιστώντας να επιλυθεί ένα χρονίζον πρόβλημα για τους οδηγούς αλλά και τους πεζούς.
Παρών επι το έργω ο δήμαρχος Άνδρου κ. Λοτσάρης, με τον εργολάβο και τα συνεργεία του
Ούτε ταχείς είναι οι ρυθμοί, ούτε σοβαρός σχεδιασμός ή προγραμματισμός έχει γίνει ούτε συγκλονιστηκαμε από την ποιότητα του οδοστρώματος όπου τελείωσε το…. έργο.