Από τον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό Αθηνών όπου όπως κάθε χρόνο η Ένωσις Ανρίων τιμά την πολιούχο του νησιού μας Παναγία Θεοσκέπαστη, με πανηγυρική Θεία Λειτουργία μετ’ αρτοκλασίας ευχές για Χρόνια Πολλά, βοήθειά μας η Παναγία η Θεοσκέπαστη και Καλό Πάσχα.
Η Λειτουργία ξεκίνησε νωρίς και η ανοιξιάτικη μπόρα δεν ήταν σύμμαχοςΣιγα-σιγά η εκκλησία γέμισε
Οι Ανδριώτες της Αθήνας έδωσαν και πάλι το “παρών”Το Δ.Σ. της Ε.Α. κατά την διάρκεια της ευλογίας των άρτωνΚαι η καθιερωμένη αναμνηστική φωτογραφία έξω από την Μητρόπολη
Χρησιμοποιούμε Cookies για να διασφαλίσουμε ότι σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπο μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, θα υποθέσουμε ότι είστε ικανοποιημένοι με αυτόν...OK