![](https://andriakipress.gr/wp-content/uploads/2020/01/9604D458-D16D-42E9-A485-41A4E5E50B51-e1580176866686.jpeg)
Ο αθλητισμός είναι σίγουρα το υγιές κομμάτι της ζωής, όταν πρόκειται για παιδιά αλλά και γενικότερα και ο ΑΟ Άνδρου είναι εδώ για να μας το θυμίζει.
![](https://andriakipress.gr/wp-content/uploads/2020/01/9869C8A0-0031-4CB6-BE4D-E6356BD9C711-e1580176930221.jpeg)
Την Πρωτοχρονιάτικη πίτα του 2020 λοιπόν έκοψε ο Α.Ο ΆΝΔΡΟΥ την Κυριακή 26.1.2020, στο Εμπειρίκειο Γυμναστήριο Χώρας. Ο Όμιλος -όπως αναφέρει σε σχετική ανακοίνωση- ευχαριστεί πολύ «τους αθλητές και τους γονείς που βρίσκονται πάντα δίπλα στις προσπάθειες μας. Με την ευκαιρία, έγινε βράβευση για της ομάδες Μίνι και παγκορασίδων 2018/19 για την διάκριση τους στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΚ.
![](https://andriakipress.gr/wp-content/uploads/2020/01/6B493BFC-7B1B-451B-8E27-42E7E62D9EC4.jpeg)